بررسی بازی Call of duty:Mobile

بررسی بازی Call of duty:Mobile : سرانجام پس از مدت ها نسخه موبایل سری Call of Duty در iOS و Android منتشر شد. در این بررسی می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که آیا این نسخه شایسته عنوان Call of Duty است یا خیر؟ برخلاف سایر بازی های تیراندازی در موبایل ، Gunplay بسیار روان طراحی شده است. دیگر نیازی نیست ابتدا هدف بگیرید زیرا می توانید همزمان با لمس یک دکمه این کار را انجام دهید.پس تا پایان این مقاله با موبایل30 همراه باشید.

بررسی بازی Call of duty:Mobile

سیستم لول آپ بازی مثل همیشه بیشتر با گرفتن Kill ارتباط دارد. به عنوان مثال ، هرچه بیشتر اسلحه M4 را بکشید ، ویژگی های جدید بیشتری قفل می شوند. در قسمت چند نفره ، حالت های کلاسیک این سری و همچنین بخش جدیدی به نام Frontline را می بینیم. این حالت شبیه حالت تیمی است با این تفاوت که هر تیم بازی را از یک نقطه خاص دوباره شروع می کند. نقشه های بازی از هفت نقشه نسخه های قبلی بازی انتخاب شده اند و قرار است نقشه های جدید در هنگام بروزرسانی اضافه شوند. نقشه های فعلی بسیار متنوع هستند و هر کدام چندین مسیر پنهان دارند که غافلگیری های زیادی را برای شما فراهم می کنند.

بررسی بازی Call of duty:Mobile

بیشتر بخوانید: بازی Real Car Parking 2 نصب بر روی موبایل

بررسی بازی Call of duty:Mobile

در قسمت شخصی سازی ، دست شما برای تغییر جنسیت و لباس بازیکن بسته شده است. اما شما می توانید اسلحه ها را با توجه به سلیقه خود دسته بندی کنید. در این نسخه نیز شاهد بازگشت Killstreak هستیم. در این نسخه مانند Fortnite امکان خرید Battleplus وجود دارد اما با این تفاوت که تأثیر مفیدی در گیم پلی بازی ندارد و جنبه تزئینی بیشتری به بازی می بخشد.

بررسی بازی Call of duty:Mobile

بیشتر بخوانید: معرفی بازی Donut County

وسایل نقلیه

اما به بخشی از بازی بتل رویال می رسیم که از دیدن آن بسیار ناامید خواهید شد. اول از همه ، تا زمانی که به سطح هفت بازی نرسید ، نمی توانید وارد این قسمت شوید. ثانیا ، این قسمت عملاً کپی واضحی از نسخه موبایل Pubg است ، زیرا هر دو بازی توسط شرکت چینی Tencent ساخته شده اند و به جز چند تغییر جزئی ، تفاوتی ندارند.

وسایل نقلیه

یکی از این تغییرات امکان احیای هم تیمی شما پس از مرگ کامل است که کاملاً شبیه افسانه های Apex legends است. همچنین ، برخی از انیمیشن های متحرک در این بخش تغییر کرده و ظاهر وسایل نقلیه نیز تغییر کرده است. نقشه بتل رویال نسبت به بازی های دیگر کوچکتر است ، اما دارای جزئیات خوب و تنوع زیادی است. در بعضی از قسمت های نقشه از باس هایی استفاده شده است که می توانید برای گرفتن پاداش موثر آنها را بکشید.

وسایل نقلیه

در آخر اگر از آن دسته کسانی هستید که از بازی کردن Fortnite و‌ Pubg بر روی گوشیتان خسته شده اید، این بازی می تواند تجربه ای کمی متفاوت را برای شما رقم بزند. عدم‌ وجود بخش داستانی نیز ناامید کنندست و جای خالی آن احساس می شود.

در آخر می توان گفت که Call of duty نسبت به رقیبانش کمی و فقط کمی بهتر است و می تواند از این بهتر هم شود. این دفعه اکتیویژن با ارائه یک بازی راضی کننده از سری کال آف دیوتی، توانسته است دل طرفداران را بدست بیاورد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *