اپلیکیشن HelloTalk شبکه اجتماعی تبادل زبان

اپلیکیشن HelloTalk شبکه اجتماعی تبادل زبان

اپلیکیشن HelloTalk شبکه اجتماعی تبادل زبان :برنامه های گپ گفت و گو ویژگی های متنوعی وجود دارد ، اما اگر علاوه بر گذراندن وقت ، از این چت ها چیز جدیدی بیاموزید چه می کنید؟ خوشبختانه برنامه ای دقیقاً برای همین وجود دارد: محصولی به نام HelloTalk که برای تبادل زبان طراحی شده است.تا پایان این مقاله با موبایل 30 همراه باشید.

 HelloTalk

هلو تاک به عنوان یک شبکه اجتماعی تبادل زبان ، بستری را برای همه افراد از هر زبانی فراهم کرده است تا ضمن دوست بودن ، گپ بزنند و زبان جدیدی را بیاموزند. در واقع ، این یک سرگرمی و آموزشی است ، در یک محیط امن و کنترل شده که از حریم خصوصی شما محافظت می کند.

اپلیکیشن HelloTalk شبکه اجتماعی تبادل زبان

HelloTalk در iOS ، Android و وب در دسترس است و خوشبختانه تمام اطلاعات و گپ های شما در سراسر سیستم عامل با ایجاد یک حساب همگام سازی می شود. بنابراین با هر وسیله ای که به اینترنت متصل باشد می توانید کار خود را انجام دهید که این یکی از نکات مثبت این برنامه است

انگلیسی ، ژاپنی ، کره ای ، اسپانیایی ، فرانسوی ، ایتالیایی و 150 زبان دیگر در HelloTalk پشتیبانی می شوند ، به این معنی که شما می توانید به زبان مادری خود گپ بزنید و شخص دیگر می تواند مکالمات شما را از طریق یک مترجم درون برنامه ای به زبان خود ترجمه کند. خوب نیست؟ یعنی برای ارتباط گرفتن در هلو تاک همین که زبان خودتان را بلد باشید کفایت می‌کند.

البته ، کانالهای ارتباطی برنامه گسترده تر هستند. به محض گرم شدن با شخص دیگر می توانید عکس ، فیلم و لینک به اشتراک بگذارید و پیام صوتی ارسال کنید. با انجام این کار ، شما همچنین با تلفظ صحیح و مکالمه های زبان مقصد آشنا خواهید شد و این برای شما “چیزی” نخواهد بود.

HelloTalk

کانالهای ارتباطی برنامه HelloTalk حتی بیشتر از اینها هستند. در صورت تمایل می توانید یک سری مفاهیم را با نقاشی منتقل کنید. سرانجام ، شما تماس صوتی و تصویری به عنوان پیشرفته ترین ابزار ارتباطی برنامه خواهید داشت.

سازندگان هلو تاک آماده شده اند تا یک شریک زبان‌آموزی جستجوی فیلتردار تدارک دیده‌اند. این بدان معنی است که شما می توانید براساس کشور مقصد ، زبان مقصد ، سن و جنسیت طرف چت انجام بدهید ، اگرچه می توانید جستجوهای تصادفی نیز انجام دهید.

اپلیکیشن HelloTalk شبکه اجتماعی تبادل زبان

HelloTalk

در جدیدترین به روزرسانی برنامه ، ویژگی های دیگری برای ایجاد HelloTalk بیش از یک برنامه تبادل زبان اضافه شده است. اکنون با مراجعه به برنامه می توانید دوره های آنلاین زبان (با یک مربی آنلاین) را گذرانده و با شرکت در بازی های کوچک واژگان خود را تقویت کنید.

همه اینها رایگان هستند ، اگرچه با خرید حساب VIP می توانید به امکانات بیشتری دسترسی پیدا کنید. به عنوان مثال ، شما می توانید بیش از 3 زبان را همزمان بیاموزید یا در جستجوی پارتنر خود آزادی عمل بیشتری داشته باشید. همچنین ، دیگر خبری از تبلیغات در محیط برنامه نیست.

 

اما برای استفاده عادی ، نسخه رایگان برنامه احتمالاً می تواند شما را راضی کند. HelloTalk یک برنامه کارآمد است و فارغ از مشکلات ارتباطی (احتمالاً به دلیل ضعف سرورها) و مصرف کم باتری ، در سطح علمی و آموزشی بالایی قرار دارد.

با استفاده از این حساب ، اگر می خواهید زبان یاد بگیرید ، علاوه بر گپ زدن و یافتن دوستان جدید از سراسر جهان ، تجربه این برنامه را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

 

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *