تلگرام با قابلیت حذف خودکار پیام‌ها

تلگرام با قابلیت حذف خودکار پیام‌ها

تلگرام با قابلیت حذف خودکار پیام‌ها : تلگرام با ویژگی های جدیدی مانند حذف خودکار پیام ها برای همه چت ها ، تاریخ انقضا برای پیوندهای دعوت و ویژگی «Broadcast Groups» برای گروه هایی با تعداد نامحدود اعضا ، به روز می شود.

حذف خودکار پیام‌ها در تلگرام از مدت‌ها قبل در بخش چت‌های محرمانه در دسترس قرار داشت. در آخرین بروز رسانی، تایمر حذف خودکار پیام را می‌توان برای همه چت‌های تلگرام فعال کرد. در نتیجه پیام‌ها به صورت خودکار برای همه چت‌ها بعد از گذشت 24 ساعت یا هفت روز حذف می‌شوند.

تلگرام با قابلیت حذف خودکار پیام‌ها

تلگرام با قابلیت حذف خودکار پیام‌ها

 

بیشتر بخوانید: جلوگیری از مصرف دیتای اپلیکیشن های اندروید

برای فعال کردن این ویژگی ، کاربران فقط باید پیام مربوطه را انتخاب کنند ، گزینه select و سپس Clear chat را انتخاب کنند و در آخر گزینه Auto-Delete را فعال کنند. ویژگی حذف خودکار فقط پیام هایی را که پس از تنظیم تایمر ارسال شده اند ، به طور خودکار حذف می کند. شمارش معکوس برای حذف پیام از زمان ارسال پیام در نظر گرفته می شود و زمان مشاهده پیام را لحاظ نمی‌کند..

علاوه بر این ، یک ابزار جدید به صفحه اصلی تلگرام اضافه شده است که پیش نمایش پیام های اخیر را نشان می دهد. همچنین یک ابزارک کوچک نام و عکس پروفایل دوستان تلگرامی را که اخیراً با آنها چت زده اید نشان می دهد.

 

در نسخه جدید تلگرام ، ویژگی های جدیدی به گروه های چت این پیام رسان اضافه شده است. گزینه Broadcast Groups به گروههایی که بیش از 200 هزار عضو دارند اجازه می دهد تعداد نامحدودی از اعضا داشته باشند. با فعال کردن گزینه Broadcast Group ، فقط ادمین‌های گروه می توانند برای گروه پیام ارسال کنند ، اما اعضا همچنین می توانند به چت های صوتی بپیوندند. تلگرام می گوید این ویژگی جدید برای گره های بزرگ بسیار مناسب است و کاربران می توانند در برخی از جلسات مصاحبه از آن برای انتشار برخی اخبار یا جلسات آنلاین استفاده کنند.

بیشتر بخوانید: میزبان بودن تلگرام برای تبلیغات از سال 2021

تلگرام با قابلیت حذف خودکار پیام‌ها

بیشتر بخوانید: تلگرام از سال ۲۰۲۱ میزبان تبلیغات خواهد شد

یکی دیگر از قابلیت‌های جدید تلگرام،‌ این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا لینک‌های دعوت را به گونه‌ای ارسال کنند که پس از پیوستن تعداد مشخصی عضو یا گذشت بازه زمانی خاصی (یا هر دو مورد) منقضی شوند. لینک‌های دعوت روشی مناسب برای دعوت افراد به گروه‌های مختلف است.

لینک‌های دعوت را می‌توان به کد QR قابل اسکن نیز تبدیل کرد. بروزرسانی جدید به مدیران اجازه می‌دهد از تعداد اعضای اضافه شده از طریق هر لینک دعوت را مطلع شوند؛ بدین ترتیب مشخص می‌شود که از طریق کدام کانال می‌توان کاربر بیشتری جذب کرد.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *