میزبان بودن تلگرام برای تبلیغات از سال 2021

میزبان بودن تلگرام برای تبلیغات از سال 2021

میزبان بودن تلگرام برای تبلیغات از سال 2021 : مدیرعامل تلگرام از اضافه شدن تبلیغات به این پیام رسان ها در سال جدید خبر داد. تلگرام برای درآمدزایی برخی از ویژگی ها را نیز در ازای دریافت پول به کاربران ارائه می دهد. تلگرام رسماً در بیانیه مطبوعاتی اعلام کرد که به رکورد 500 میلیون کاربر فعال رسیده است. بستری به اندازه تلگرام برای ادامه فعالیت خود به منابع مالی نیاز دارد و به نظر می رسد برخلاف آنچه مدیر عامل تلگرام پاول دوروف قبلاً گفته بود ، تلگرام قرار است سیستم هایی برای درآمدزایی داشته باشد. این خبر اولین بار توسط کانال عمومی پاول دورف در تلگرام اعلام شد.با موبایل 30 همراه باشید.

میزبان بودن تلگرام برای تبلیغات از سال 2021

 

دورف در یک اطلاعیه مطبوعاتی گفت که تلگرام برنامه های دو مرحله ای را توسعه داده است و قصد دارد از سال آینده روند درآمدزایی را از طریق سیستم عامل خود آغاز کند. اولین قدم در برنامه تلگرام معرفی طیف وسیعی از ویژگی های برتر برای کاربران تجاری یا حرفه ای است. تمام امکاناتی که امروز در تلگرام وجود دارد همچنان کاملاً رایگان ارائه خواهد شد. اما تلگرام قرار است در آینده ویژگی های بیشتری را میزبانی کند که به دنبال پاسخگویی به نیازهای تعدادی از کاربران است

تمام ویژگی های فعلی تلگرام رایگان باقی خواهند ماند:

مرحله دوم برنامه تلگرام افزودن تبلیغات بنری به کانال های عمومی است. کانالهای بزرگ تلگرامی مانند یک گروه چت بزرگ هستند که توسط شخص یا گروه خاصی از افراد اداره می شوند و هر کاربری توانایی عضویت در آنها را دارد.

طی سالهای گذشته میزان محبوبیت کانال های تلگرامی به میزان قابل توجهی افزایش یافته و کانال های تلگرامی در ایران بسیار محبوب هستند. امروزه کاربران از تلگرام به عنوان نسخه مدرن تری از تالارهای گفتگوی آنلاین یا حتی به عنوان گزینه ای برای سرویس هایی مانند Discord استفاده می کنند.

تلگرام قرار است یک شبکه تبلیغاتی اختصاصی برای نمایش تبلیغات در کانال ها طراحی کند. این شبکه تبلیغاتی هر تبلیغی را که دارندگان کانال ممکن است ارسال کنند حذف می کند. در حال حاضر کانال های ایرانی از این طریق میلیون ها دلار درآمدزایی می کنند و اگر شبکه تبلیغاتی تلگرام در ایران موجود نباشد ، مشکلی برای دارندگان کانال ها به وجود می آید.

میزبان بودن تلگرام برای تبلیغات از سال 2021

  • تبلیغات تلگرام قرار است به برنامه تزریق شوند و از رابط کاربری بهتری نسبت به پست هایی که به عنوان تبلیغات منتشر می شوند ، برخوردار باشند. گپ های یک به یک و همچنین گروه های گپ خصوصی شامل تبلیغات بنری نخواهد بود.
  • تبلیغات ارسال شده توسط مدیران کانال به صورت پست حذف خواهد شد. پاول دورف به کاربران اطمینان داد که تلگرام به عنوان یک شرکت مستقل به کار خود ادامه خواهد داد.
  • طبق گفته دورف ، اقدامات تلگرام برای درآمدزایی به شرکت اجازه می دهد تا به کار خود ادامه دهد و مدیران تلگرام برای کسب درآمد مجبور نیستند آن را به شرکت دیگری واگذار کنند. دورف WhatsApp را به عنوان نمونه ای ذکر کرد که در آن مدیران سیستم عامل سود را به حریم خصوصی کاربر ترجیح می دهند.
  • دورف همچنین گفت که برنامه های تلفن همراه تلگرام به روزرسانی های عمده ای دریافت کرده اند که پشتیبانی از گفتگوی صوتی را به گروه ها اضافه می کنند. برخلاف تماس صوتی ، گفتگوی صوتی یک کانال صوتی رایگان است که افراد می توانند در هر زمان از آن وارد و خارج شوند. کسانی که در ویس چت شرکت می کنند می توانند در بحث شرکت کنند یا به صحبت های دیگران گوش دهند.

تلگرام

در حالتی که ویس چت باز است، می‌توانید همچنان از دیگر بخش‌های تلگرام استفاده کنید. در سیستم‌عامل اندروید، ‌هنگام فعال بودن ویس چت، ویجتی شناور روی صفحه‌نمایش ظاهر می‌شود که می‌توان به‌سادگی آن را مینیمایز کرد. قابلیت ویس چت برای نسخه‌ی ویندوز و مک‌او‌اس (macOS) تلگرام نیز در دسترس قرار گرفته است.

نسخه‌ی اندروید تلگرام میزبان انیمیشن‌های داخلی جدیدی شده است و در نسخه‌ی iOS می‌توانید به سیری بگویید پیام‌ها را برایتان بخواند. کاربران اندروید می‌توانند پس از فرستادن عکس آن را ویرایش کنند. جدیدترین به‌روزرسانی تلگرام میزبان انیمیشن‌های متحرک جدیدی شده است.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

1 نظر در حال حاضر

  1. تلگرام که خیلی کاربردیه، ممنون از اطلاعاتی که بهمون دادید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *