چگونه بدانیم واتس‌اپ ما هک شده است

چگونه بدانیم واتس‌اپ ما هک شده است

چگونه بدانیم واتس‌اپ ما هک شده است : واتس‌اپ یک برنامه محبوب پیام رسان در سطح جهان است که بیش از 2 میلیارد نفر از آن استفاده می‌کنن و البته برای حفاظت از امنیت کاربران خودش از تدابیر امنیتی مختلف و همینطور کاربردی استفاده کرده که امنیت کاربران در طی رعایت بعضی قابلیت ها و همچنین رعایت کارهای اصولی، حفظ می‌شه و هیچ شخصی نمی‌تونه به حساب کاربری اون‌ها دسترسی پیدا کنه؛ با این حال هک شدن حساب کاربری واتس‌اپ یکی از بدترین مشکلاتی هست که در دنیای مجازی می‌تونه برای هر شخصی اتفاق بیوفته.پس با موبایل 30 همراه باشید.

چگونه بدانیم واتس‌اپ ما هک شده است

در واقع یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کاربران اپلیکیشن‌های مختلف، حفظ شدن اطلاعات اونهاست و با توجه به این که روزانه در واتس‌اپ هزاران فایل متنی، عکس، فیلم و … بین کاربران منتقل می‌شه و از طرفی با توجه به محبوبیت این اپلیکیشن، می‌توان گفت در هر اکانت واتس‌اپ اطلاعات بسیاری ذخیره شده و امن نگه داشتن این اطلاعات برای کاربران بسیار مهم هست.

این رو بدونید برنامه واتس‌اپ با وجود تمام مسائل ایمنی که در اون رعایت شده، کاملا ایمن نیست و با این وجود خیلی از شما عزیزان دوست دارید بدونید که آیا واتس‌اپ من هک شده یا خیر؟! و به همین خاطر امروز در این مقاله تصمیم گرفتیم تا به بررسی این موضوع بپردازیم که چطوری بفهمیم واتس‌اپ ما هک شده یا نه؟

اول از همه بدونید که علاوه بر هک به کمک نرم‌افزار، واتس‌اپ وب ویژگی هست که به شما کمک می‌کنه تا به حساب واتس‌اپ خودتون در رایانه دسترسی پیدا کنید و برای این کار، شما می‌بایست کد QR رو از طریق تلفن همراه اسکن کنید و سپس می‌تونید به راحتی در زمان واقعی به حساب واتساپ خود بر روی رایانه دسترسی پیدا کنید.

چگونه بدانیم واتس‌اپ ما هک شده است

بیشتر بخوانید: جالب ترین قابلیت های واتساپ که باید بلد باشید!

علاوه بر این می‌تونید با استفاده از برنامه “Whatscan For WhatsApp Web” به حساب Whatsapp در تلفن همراه خودتون دسترسی پیدا کنید و این برنامه به شما کمک می‌کنه تا به حساب واتس‌اپ خود در چندین تلفن هوشمند دسترسی داشته باشید؛ برای این کار تنها کافیست که کد QR رو از حساب واتس‌اپ اصلی اسکن کنید.

با این وجود، چطوری بفهمیم واتس‌اپ ما هک شده یا نه؟

برای این که بفهمید واتس‌اپ شما هک شده یا خیر، طبق روش‌های زیر عمل کنید:

با این وجود، چطوری بفهمیم واتس‌اپ ما هک شده یا نه؟

  • واتس‌اپ رو باز کنید و بر روی سه نقطه بالا سمت راست کلیک کنید.
  • وقتی که برروی سه نقطه بالا کلیک کردید، لیستی باز می‌شه و حالا برروی WhatsApp Web کلیک کنید.
  • حالا شما به صفحه وب واتس‌اپ منتقل می‌شید و اگر صفحه شما این‌گونه بود، یعنی که واتس‌اپ شما هک نشده.
  • اما اگر صفحه شما ای‌طوری نبود، به این معناست که یک یا چند دستگاه به واتس‌اپ شما دسترسی دارن.
  • بنابراین اگر دستگاهی برای شما مشکوک و ناشناس بود، برروی Log Out بزنید تا دسترسی اون دستگاه به واتس‌اپ شما قطع بشه.

WhatsApp Web

و در آخر بد نیست بدونید که ایجاد رفتارهای ناگهانی و عجیب در گوشی، تخلیه ناگهانی باتری، شنیدن صداهای عجیب در پس زمینه گوشی و افزایش مصرف اینترنت دیتا (اینترنت موبایل) از جمله نشانه‌هایی هست که از هک شدن واتس‌اپ خبر می‌ده.

چطور بفهمیم واتساپ هک شده یا نه
  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *