چطور استوری اینستاگرام را مخفیانه ببینیم؟

چطور استوری اینستاگرام را مخفیانه ببینیم؟

چطور استوری اینستاگرام را مخفیانه ببینیم؟ آیا امکان مشاهده استوری بدون سین خوردن در اینستاگرام وجود دارد؟ بسیاری از مردم تعجب می کنند که آیا امکان دارد ما یک استوری شخصی ببینیم اما در لیست بازدیدگنندگان نباشیم؟ کنجکاوی مردم برای دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن به جایی رسیده است که وب سایت ها و برنامه هایی برای این منظور ارائه شده است! در ادامه این مقاله از موبایل 30 به چگونی دیدن استوری بدون اینکه جزو بازدیدکنندگان باشیم خواهیم پرداخت.

استوری

چطور استوری اینستاگرام را مخفیانه ببینیم؟

همچنین بخوانید: آموزش حذف حساب اینستاگرام از کامپیوتر و موبایل

1- برنامه مخفی را برای دیدن استوری اینستاگرام دانلود کنید

همچنین چندین برنامه برای مشاهده مخفیانه استوری های اینستاگرام وجود دارد. در این روش ، شما باید یکی از برنامه های Story saver را دانلود کرده و با حساب خود وارد شوید. بسته به کاربرد آنها ، این برنامه ها می توانند استوری های شما را ذخیره کنند یا می توانید آنها را دانلود کنید و سپس در فرصتی دیگر مشاهده کنید.اما برخی برنامه های دیگر قابلیت دریافت نام کاربری خاصی جهت رصد استوری و دانلود آن ها را دارند. از جمله این برنامه های کاربری می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • برنامه Story Saver ∞ برای دیدن مخفیانه استوری در ایسنتاگرام آیفون
  • برنامه Anonymous Story برای دیدن استوری اینستاگرام اندروید بدون سین خوردن

مشاهده مخفیانه استوری اینستاگرام در اندروید

ابتدا برنامه Anonymous Story را را روی گوشی خود نصب نمایید. لینک add new را انتخاب کنید.

استوری

سپس نام کاربری مورد نظرتان را در فیلد اول وارد کرده و آن را جستجو نمایید.

استوری

اکنون لیستی از کاربران در راستای جستجوی انجام شده، ارائه می گردد.

چطور استوری اینستاگرام را مخفیانه ببینیم؟

آیکون + مقابل نام کاربری مورد نظر را لمس کنید.

چطور استوری اینستاگرام را مخفیانه ببینیم؟

حالا این یوزر در لیست ظاهر می شود. هر زمان تمایل داشته باشید می توانید آن را لمس نموده و بدون سین خوردن استوری های شخص را مشاهده نمایید. همچنین امکان دانلود استوری اکانت نیز وجود دارد.

دو نرم افزار مذکور نمونه هایی از برنامه های دیدن استوری اینستاگرام بدون سین خوردن هستند. به گونه ای که استوری های اینستاگرامی را ذخیره و کاربر می تواند این استوری ها را در محیطی خارج از اینستاگرام مشاهده نماید. در استفاده از این برنامه ها جوانب احتیاط را رعایت کنید. مسئولیت اجرای این برنامه ها بر عهده کاربر می باشد.

2- افزونه مرورگر برای مشاهده استوری اینستاگرام

در این روش ، شما فقط باید از طریق دسکتاپ بروید و افزونه های مرورگر را امتحان کنید تا استوری را بدون سین خوردن مشاهده کنید. این افزودنی ها همچنین استوری های اینستاگرام را برای مشاهده در زمان دیگر دانلود می کنند. به این ترتیب ، باید حساب اینستاگرام خود را وارد کامپیوتر کرده و افزونه Hiddengram را روی مرورگر خود نصب کنید. سپس تا زمانی که این افزونه فعال باشد می توانید استوری ها را بدون بدون این که سین آنها مشاهده کنید. توجه داشته باشید که در این روش شما باید استوری ها را از طریق افزونی بررسی کنید.

3- داشتن چندین حساب در اینستاگرام

این بسته به شخصی بودن یا نبودن صفحه اینستاگرام متفاوت است. اولین و آسان ترین راه برای دیدن استوری اینستاگرام بدونسین خوردن به ذهن اشخاص می رسد این است که یک پیج دیگر ایجاد نمایید. خوب اگر پیچ کسی به صورت شخصی یا پرایوت نباشد شما می توانید به آسانی با ساختن یک پیج دیگر استوری شخصی را مشاهده کنید و اسمی از شما در لیست بازدیدگنندگان استوری درج نگردد. برای این منظور می توانید راهنمای جامع افزودن چند حساب به اینستاگرام را مطالعه کنید.

4- بدون اطلاع کاربر ، استوری را مشاهده کنید

در روش بعدی که قصد معرفی آن را داریم احتمال درج نام شما در لیست بازدیدکنندگان بسیار بالاست. برای دیدن استوری اشخاص بدون سین خوردن در اینستاگرام کافیست یک استوری بعد یا قبل استوری مورد نظر را مشاهده و دستتان را روی آن استوری نگه دارید و سپس انگشتتان را به سمت آن استوری به چپ یا راست بکشید ولی انگشت خود را از روی آن استوری برندارید. در این روش شاید استوری شخص از سمت شما سین نخورد. این روش را توصیه نمی کنیم چون ریسک آن بالا است.

با توجه به اینکه الگوریتم های اینستاگرام همیشه به روز می شوند ، قبل از انجام هر یک از روش ها ، آنها را تست کنید!

استفاده از مرورگر و همچنین برنامه ها جهت دیدن استوری های اینستاگرام بدون سین خوردن بهترین روش های فعلی هستند. در این مقاله سعی کردیم روش هایی جهت مشاهده استوری بدون سین خوردن در ایستاگرام اندروید را مورد بررسی قرار دهیم. اگر روش دیگری را می شناسید که می توان استوری شخصی را بدون سین کردن مشاهده کرد برای ما در قسمت کامنت ها بنویسید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *