آموزش نحوه تغییر صدای آلارم آیفون چگونه است؟

آموزش نحوه تغییر صدای آلارم آیفون چگونه است؟ بسیاری از مردم با صدای آلارم بیدار می شوند و صبح خود را با این صدا آغاز می کنند ، بنابراین احتمالاً ترجیح می دهند از آهنگ مورد علاقه خود برای این صدا استفاده کنند. در این مقاله نحوه تغییر آهنگ زنگ آیفون خود را به شما آموزش می دهیم.

هیچ چیز بدتر از بیدار شدن با صدای آزاردهنده نیست زیرا احساس خوبی به شما نمی دهد و احتمالاً در تمام طول روز احساس خوبی نخواهید داشت. اما نگران نباشید زیرا با چند مرحله ساده می توانید صدای آلارم هشدار آیفون را تغییر دهید.

آموزش نحوه تغییر صدای آلارم آیفون چگونه است؟

مطالب دیگر: ویژگی های مهم نسل جدید خانواده آیفون 13

نحوه تغییر صدای آلارم آیفون در برنامه ساعت

آیفون دارای چندین آهنگ زنگ پیش فرض است که می توانید برای زنگ هشدار استفاده کنید. تغییر آهنگ زنگ ساعت آیفون بسیار ساده و سریع است و برای این کار کافی است مراحل زیر را دنبال کنید:

✅ در اپ Clock از منوی پایینی بخش آلارم را انتخاب کنید.

✅ در گوشه‌ بالا سمت چپ، ابتدا گزینه‌ ویرایش و سپس آلارم موردنظرتان را انتخاب کنید.

✅ گزینه‌ی Sound در پایین صفحه را لمس کنید.

✅ از بین صداهای موجود، گزینه‌ی مدنظرتان را انتخاب کنید. در این بخش می‌توانید با ضربه زدن روی نام هر صدا، بخشی از آن را بشنوید.

✅ در پایان گزینه‌ی Save را انتخاب کنید.

آموزش نحوه تغییر صدای آلارم آیفون چگونه است؟

آموزش نحوه تغییر صدای آلارم آیفون چگونه است؟

صدای آلارم آیفون

 

همچنین می توانید صدایی را که از فروشگاه آیتونز استور خریداری کرده اید انتخاب کنید. البته بسیاری از آهنگ های زنگ وجود دارد که می توانید به صورت رایگان از آنها استفاده کنید حتی می توانید خودتان یک آهنگ بسازید و از آن به عنوان صدای آلارم آیفون استفاده کنید.

با پیروی از مراحل این قالب می توانید به راحتی صدای آلارم هشدار را تغییر داده و صدای دلخواه را انتخاب کنید. با انتخاب آهنگ زنگ مورد علاقه خود بهتر از قبل بیدار خواهید شد.

اگر استفاده از برنامه ساعت آیفون برای تغییر صدای آلارم برای شما کافی نیست ، می توانید به برنامه های آلارم جایگزین بروید و از آن برای بیدار کردن خود استفاده کنید.

سخن آخر»

همانطور که دیدید تغییر صدای آلارم کار سختی نیست اگه دوست دارید با صدای جایگزین بهتری از خواب بیدار شید این مقاله به شما کمک میکند شما همچنین میتوانید با کلیک برروی روش های حل مشکل آپدیت نشدن آیفون این مقاله را هم بخوانید. نظرات و یا پیشنهادات خودتون رو برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *