ترفند مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ برای یک شخص 

ترفند مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ برای یک شخص 

ترفند مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ برای یک شخص : با توجه به تنظیمات واتساپ  کاربران می توانند سه حالت را برای نمایش مشخصات خود انتخاب کنند: نمایش برای همه ، نمایش فقط برای مخاطبین کاربر ، پنهان کردن عکس نمایه برای همه. گزینه دیگری وجود دارد که ما در تنظیمات آن را نمی بینیم و آن مخفی کردن تصویر برای یک نفر است. در این مقاله از موبایل 30  ما ترفند مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ برای یک شخص را به شما آموزش می دهیم.

ترفند مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ برای یک شخص 

چگونه می توان عکس نمایه خود را از یک مخاطب خاص پنهان کرد

برای مخفی کردن عکس نمایه واتساپ  فقط برای یک نفر در روش اول ، می توانید شماره او را از مخاطبان خود حذف کنید. اگر تلفن اندروید دارید ، ابتدا مخاطب را در لیست مخاطبین تلفن (نه مخاطبین WhatsApp) پیدا کنید سپس روی آن ضربه بزنید. حالا روی منوی سه نقطه ضربه بزنید و Delete را انتخاب کنید.

ترفند مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ برای یک شخص 

سپس در واتساپ وارد Setting شوید سپس Privacy را انتخاب و بر روی Profile Photo کلیک کنید و گزینه Only Contacts را برای نمایش عکس پروفایل انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید» جالب ترین قابلیت های واتساپ که باید بلد باشید!

در تلفن های iOS ، مخاطب را در لیست مخاطبین تلفن پیدا کنید. روی آن کلیک کنید سپس روی ویرایش کلیک کرده و Delete Contact را انتخاب کنید. در صورتی که می‌خواهید فرد را در مخاطبان خود داشته باشید، باید روش دیگری را برای عدم نمایش عکس پروفایل واتساپ برای یک نفر انجام دهید.

عکس پروفایل واتساپ

 

برداشتن عکس پروفایل واتساپ برای یک مخاطب بدون حذف شماره آن از گوشی

ابتدا وارد Setting شوید  سپس Privacy را انتخاب کنید و روی Profile Photo کلیک کنید و Only Contacts را برای نمایش عکس نمایه انتخاب کنید سپس مخاطب را در لیست شماره مخاطبین پیدا کرده و روی آن ضربه بزنید. حالا روی نمادی که به شکل مداد است (Edit Contact) کلیک کنید.

در قسمتی که شماره مخاطب نوشته شده، عبارت #۳۱# را قبل از شماره وارد کنید. به عنوان مثال، اگر شماره شخص ۳۲۳۱۲۳۴۵۶ است باید به این شکل نوشته شود: ۳۲۳۱۲۳۴۵۶#۳۱#

بیشتر بخوانید» آموزش حذف حساب کاربری واتساپ در iOS و اندروید

این کد را باید حتی قبل از کد کشور بگذارید. سپس Save را بزنید.

در این حالت  برخلاف روش حذف مخاطب از تلفن ، مخاطب از لیست شماره های تماس تلفن شما حذف نمی شود و فقط در لیست دوستان WhatsApp قرار نمی گیرد. شخص مورد نظر نمیتواند عکس شما را ببیند!

آموزش مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ از دید مخاطبین

سخن آخر» 

در این مقاله ، ما به شما  مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ

را از موبایل 30 آموزش دادیم. برای انجام این کار از چه روشی استفاده کردید؟ لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

  • facebook
  • googleplus
  • twitter
  • linkedin
  • linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *